Půjčte si až do 5000 Kč

dohoda o ukončení pujčky

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 11:00 požádalo4000 Kč.

Máte zájem o online půjčku i vy?

Vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni poskytovatelem

Chci si půjčit

"Perfektní! Vše probíhalo jak mělo. Velmi příjemné a jednoduché vybavení. Vřele doporučuji i náročným zákazníkům."

Hana, Břeclav
1

Vyplňte jednoduchý formulář

Máte nějaké otázky? Vyplňte nezávazný formulář a zjistěte o půjčce více.

2

Poskytovatel se Vám brzy ozve

Kontaktuje Vás poskytovatel půjčky a probere s Váma detaily.

3

Dozvíte se výsledek

Po podpisu smlouvy s poskytovatelem Vám přijdou peníze na účet.

Dnes požádalo již 52 klientů
Neváhejte a vyzkoušejte to i vy!

I bez dokládání příjmu

Online půjčku můžete získat i bez potvrzení o příjmu.

Jednoduché vybavení

Půjčku vyřídíte jednoduše vyplněním online formuláře.

Půjčka šitá na míru

Nastavte si půjčku přímo na míru podle svých potřeb.

Poradna |

doložení výživného - 24. 10. 2008 DOTAZ. Dobrý den,prosím o radu. S přítelem jsme se při rozchodu dohodli na výživném na 2 děti ve výši 6000,-kč.Já nemám žádný příjem,neboť jsem se starším synem doma(ZTP/P,příspěvek na péči).

Dohoda o pracovní činnosti, daně, pojištění -

Dohoda o pracovní činnosti DPČ Pojištění se neodvádí z odměn do 3000 měsíčně. Dohoda o pracovní činnosti je šikovný a zároveň výhodný způsob, jak zaměstnat na menší úvazek pro pravidelnou činnost zaměstnance, kterému stačí přivýdělek.

Bezpečná půjčka | ESSOX

Na základě této žádosti vám vystavíme kalkulaci k předčasnému ukončení smlouvy, včetně dokumentů k podpisu (faktura a dohoda o ukončení smlouvy ve dvojím vyhotovení). Upozorňujeme, že za předčasné ukončení smlouvy máme právo požadovat úhradu administ

dohoda o ukončená nájmu |

Jak má vypadat dohoda o ukončení nájmu Bydlíte v nájmu a máte tedy s majitelem bytu uzavřenou nájemní smlouvu a zvažujete její ukončení? Nájemní smlouva může skončit uplynutím doby, na kterou byla uzavřena.

Dohoda o ukončení smlouvy – Sestavte si vzor na míru | Legito

Dohoda o ukončení smlouvy Pokud chcete po dohodě s druhou smluvní stranou ukončit jakoukoliv smlouvu či dohodu. Vytvořit Výpověď Obecná výpověď smlouvy – chcete-li ukončit jakoukoliv smlouvu či dohodu.

Ukončení dohody o provedení práce -

Už při uzavírání dohody o provedení práce musíme myslet na to, aby bylo ve smlouvě zakotveno, jakým způsobem bude dohoda o provedení práce ukončena, jestliže se nejedná o pouze jednorázovou činnost. Smlouva musí obsahovat způsob ukončení dohody z obo

Dohoda | Vzory smluv a dokumentů

Dohoda o vymezení vážných provozních důvodů zaměstnavatele vymezených spojených s nižší náhradou mzdy. Informace a návrh dohody o vymezení vážných provozních důvodů zaměstnavatele vymezených spojených s nižší náhradou mzdy.

Formuláře -

Dohoda o postoupení smlouvy pro nefiremní zákazníky (pdf, 153,29 KB) Dokument slouží k převod práv a závazků na jiného uživatele. Tip: Můžete na to jít i ... Žádost o předčasné ukončení poskytování zvýhodněných podmínek a výpověď smlouvy

Ukončení pracovního poměru z důvodu péče o dítě

Ukončení pracovního poměru z důvodu péče o dít ... Buď dohoda - zde je potřeba souhlas obou stran, nebo výpověď, což je jednostranné právní jednání a automaticky na sebe váže 2 měsíce výpovědní dobu. ... nebyla to samozřejmě výpověď, ale ukončení pra

Dohoda o ukončení pracovního poměru - Delfy

Dohoda o ukončení pracovního poměru . Dohoda je uzavřena, jakmile se oba účastníci shodli na jejím obsahu. Dohodu o rozvázání pracovního poměru uzavírají zaměstnavatel a zaměstnanec písemně.